Boston Legal

Robert Chase

O postavě

Chase nechtěl být vždycky doktorem. Předtím pomýšlel nad akademií, ale nikdy ji nedokončil. Přesné důvody , proč nebyl nikdy odhalen, ale zůstal skrytý , je protože ztratil víru v sebe. Chase budí dojem zazobance, ale to může být trochu ovlivněno hercem Jesse Spencerem. Někdo si představí Dr. Chase, utíkajícího od Paparazziů, protože ho přestalo bavit být mezi známými. Mámu nechal v Anglii protože by ho pořád obviňovala za to, že se stal z jedněch těch zbohatlických Amerických Kolonistů. Chase proplouval jeho medicínskou kariérou s myšlenkou, že je celkem inteligentní a dobře vzdělaný. Celý jeho život byl zastínění svým úspěšným a známým otcem. Navíc to, jak jeho otec zacházel s jeho matkou, zanechalo na Chasovi nemotivační důsledky. To mu zabránilo dosáhnout víc než jen hranice minima. Aspoň tedy v lékařském hledisku.

Je něco jako ,,Dr. Flákač,, pokud tedy něco takového existuje z Houseovo pohledu. House rozeznal jeho schopnosti a kvůli tomu ho najal do svého týmu. Pravděpodobně si myslel , že jeho protichůdný vztah ke svým zaměstnancům ho vytáhne z jeho pokory a pasivní-agresivní přístup k jeho kariéře, ale nakonec neuspěl.

V mnoha ohledech je Chase ,,citově zraněný,, , ale přeci jen se zajímá o někoho jako je Cameronová. Ale Chase není zas tak moc ztracená existence, proto je jejich vztah přerušovaný. Ti dva si navzájem pomáhají ve svých problémech a přítěžích, ale Chaseovo pasivita a Cameronové zapírání citů a nechuti citově se vázat má za příčinu problémy v jejich vztahu díky kterým se k sobě zase vrací. Chase a Cameronová jsou spolu a zdá se, že mají dost dobrý vztah i když Chase podezřívá Cameronovou. Podle něj spala s Housem (To ona nepopřela, jen ho odbila).


Postava ve zkratce

Důvod proč se stal doktorem: Byl donucen otcem.

Lékařská specializace: Intenzivní lékařská péče.

Typ osobnosti: Žertovný až vážný, ,,vysávač,, (** suck up**)

Charakteristický vzhled: Střední blond vlasy,

Dobré vlastnosti: jeho přízvuk a jeho chování k dětem.

Špatné vlastnosti: pasivně agresivní chování, je to padavka.


Příbuzenstvo postavy

Členové rodiny : Dr. Rowan Chase (zesnulý)

Milostné vztahy: Cameronová, Jenny (Radioložka)

Přátelé: Cameronová, Foreman

Nepřátelé: Žádní