Boston Legal

Novinky

Připravili jsme pro vás kompletní popis epizody 5.11! Přečíst si ho můžete v sekci Epizody -> 5. Série
Dr.House si nemohl k Vánocům přát lepší dárek. V Guinessově knize rekordů pro rok 2009 je uveden jako nejpopulárnější televizní show současnosti. 

     House převzal žezlo popularity po Ztracených a i přes jeho uštěpačnost by s ním řada lidí ráda strávila vánoční svátky. V průzkumu britské cestovní kanceláře PIVR.co.uk specializující se na exotické výlety předběhl i posledního z Bondů Daniela Craiga. „Hugh Laurie má talent, je filantrop a má v rukávu hromadu vtípků, kterými by vás mohl bavit během několikahodinové večeře,“ říká James Robinson, ředitel PIVR. Jenže Vánoce strávené s doktorem Housem znamenají zapomenout na stromeček a hlavně na sníh. Jeho představitel totiž strávil loňské svátky v tropech potápěním a sluněním na pláži a letos tomu zřejmě nebude jinak. „V Británii za mnou zavřeli dveře, jakmile jsem se proslavil ve Spojených státech díky Houseovi. Během doby, co jsem v seriálu, jsem odtamtud nedostal jedinou nabídku na roli,“ říká posmutněle devětačtyřicetiletý oxfordský rodák, jenž je držitelem Řádu britského impéria.

     Letos v létě mu došla trpělivost a s celou rodinou se přestěhoval do Hollywoodu, kde si v přepočtu za šedesát miliónů korun pořídil rodinné hnízdečko. „Je to dům ve staroanglickém stylu, takže aspoň trošku závan domova,“ vtipkuje herec, který si bez Anglie dokáže život jen těžko představit. „Daleko víc mě ale vysilovala nepřítomnost rodiny, tak se přestěhovali za mnou,“ říká otec patnáctileté Rebecky, desetiletého Charlieho a osmiletého Billa. Není to dávno, co jeho nové hollywoodské sídlo navštívili zloději a ukradli mu mimo jiné notebook.

    Hugh dostal letos k Vánocům nejen řádek v Guinessově knize rekordů a smlouvu na čtyři sta tisíc liber za epizodu seriálu, což je zhruba dvanáct miliónů korun, ale také možnost vrátit se na chvíli v čase a zažít znovu okamžiky slávy v rodné Anglii. Společně s Rowanem Atkinsonem, Stephenem Frym, Mirandou Richardsonovou a Tonym Robinsonem se objeví na kanále UKTV Gold ve vánočním speciálu historického sitcomu Černá zmije, která se na obrazovkách objevila v premiéře naposled před devatenácti lety.

Vánoce ve stylu Dr.House shlédnete na : www.youtube.com/watch?v=aJEVx90v2dA

Převzato z TV Magazínu, autor Tomáš Franzki

Přepsala: ZipyEm

Dnes jsme pro vás dodělali české titulky k epizodě 5.11 s názvem Radost světu. Do této doby jste si je mohli stáhnout z okénka pod stavem titulek, ale nyní je najdete již i v sekci titulky! Děkujeme za stažení. Vaše připomínky směřujte na do SB (Nápady a připomínky - v levé části webu)
Ausiello dále informuje nedočkavé fanoušky:

Otázka:
Podle všeho scénáristi napsali románek pro Foremana a Třináctku, je mínění správné?
Odpověď: Jak jste na to přišli? Je to kvůli té spoustě náznaků které jsem o nich napsal a nebo kvůli jejich polibku?

Otázka: Můžete vypustit nějakou exkluzivní informaci o seriálu dr. House? Strašně mě zajímá, co bude po vánoční přestávce!
Odpověď: V epizodě 5x12 budou Foreman a Thirteen nazváni jako Foreteen

Otázka: Je pravdou, že Cameronová bude Cuddyovou požádána o převzetí jejich povinností? Pokud ano, tak by to alespoň znamenalo, že se s Cameronovou uvidíme trochu víc.
Odpověď: Ano to je pravda. Ale nabídka hned neznamená přijmutí.   
Dnes byla v ranních hodinách odvysílána další epizoda z páté série v USA. V celém článku najdete linky na download.
Anne z Itálie: Četla jsem na House-fóru, že Cuddyová odejde z práce ve 12. epizodě. a že požádá Cameronovou, aby to za ní vzala. Je to pravda? Odchází Lisa Edelsteinová ze seriálu? Bude mít méně scén?
-> Lisa Edelsteinová nikam neodchází. Nemůžu říst nic o budoucnosti Lisy Cuddyové, ale můžu říct, že po úterní noci bude tento drb dávat mnohem víc smysl... Radost světu!
Posledni komentare
09.12.2008 21:33:48: Nojo jenže, já nechytam FOX a ve čtvrtek ráno odjíždim fuč do neděle.
09.12.2008 20:45:37: To zvládneš !! Já vim je to absťák,taky mi to dělá problémy.
09.12.2008 19:33:37: Čoveče lidi, to mě nesmíte takhle napínat. Já to asi nevydržim....smiley${1}smiley${1}
Všechno, co můžu říct je, že zítřejší epizoda vás pěkně rozbrečí - a nemýlíte se pokud si myslíte, že se to bude týkat House a Cuddyové. Tajné zdroje také prozradily, že v epizodě bude přísně tajná zápletka, která zaručí, že my všichni fanoušci o tom budeme mluvit ještě druhý den ráno
1  
2  
3  
..  
10  
20  
..  
29