Boston Legal

Novinky

4. sezóna House na DVD oznámena. Extra plný set přijde o trochu dříve než sme čekali !

Autor: Chico | 25. 06. 2008 | Novinky | Korektor: -

Zjištění, že by mohl vyjít už v září ? Ale kde že, seženete ho už o měsíc dříve!

„Universal Home Entertainment“ pouze rozeslal oznámení: 4. sezóna House na DVD přijde o něco dříve, než by všichni fanoušci čekali! Mnoho vracejících se show v hlavních vysílacích časech by znamenalo vydat box set až v září a pro většinu z nás by předpovídal, že House by upadl do toho časového rámce. Ovšem, vzhledem k nepředvídatelnému charakteru Hugha Laurieho, vydá se i jeho domácí video stejnou cestou: Jeho set čítající 4 disky můžete očekávat 19 srpna.

Jako další, první tři sezóny také spatřily světlo světa na DVD ke konci Srpna (30., 22. a 21., postupně). Tak alespoň 4. sezóna dodrží předešlou tradici s daty vydávání.

Stávka scénaristů nám nečekaně zkrátila tuto sezónu, viděli jsme 16 epizod, které nám opravdu zamíchaly obsazením...a rutinou v Princeton-Plainsboro. Omar Epps ("Foreman "), Lisa Edelsteinová ("Cuddy ") a Robert Sean Leonard ("Wilson ") pokračoval v hlavních rolích, zatímco předchozí diagnostický tým "Cameronová" (Jennifer Morrisonová ) a "Chase " (Jesse Spencer ) přichází s nevšedními charaktery, periodicky se měnícími (nicméně, zřídka by epizoda prošla bez povšimnutí týkajícího se těchto osobních změn).

Nové postavy v seriálu, závodí za každý bod od House pro přijetí do jeho týmu. Adepty v tomto souboji byly herci jako Kal Penn (Harold & Kumar films, Superman Returns), Olivia Wildeová (O.C.), Carmen Argenziano (Stargate SG-1), Peter Jacobson (Transformes 2007), Andy Comeau (Huff ) a Anne Dudek (kterou známe z mnoha vedlejších rolí v těchto TV show: ER, Přátelé, Zoufalé manželky, Chammed, How I Met Your Mother a z určitých částí „Mad Mana“). S všemi těmi lidmi také nalezneme, "pravidelné " hostující hvězdy. Za povšimnutí jistě stojí Kathleen York (zpěvák) či Tom Wilson (série komedií „Back To Future“ ).

Epizody jsou prezentovány v Anamorphic Wide Screenu s Anglickým audiem v Dolby Digitální 5.1 Sorround a titulky v Angličtině a Španělštině.

Prémiový materiál zahrnuje:

- Komentář k epizodám, jak od herců tak filmařů
- Pozastavovač obrazu
- Ukázky z natáčení po „stávce scénaristů“
- Setkání s dramaturgy
- Předvedení vizuálních efektů při natáčení House
- "Nejlépe hodnocenou episodu 4. sezóny"
- Představení 5. sezóny

Cena je 59.98$ (920kč při dlouhodobém kurzu). Celý pack zatím není dostupný, ale nepřestávejte jej vyhlížet.
Žádné komentáře