Boston Legal

Novinky

Diagnóza: Vánoce Dr.House

Dr.House si nemohl k Vánocům přát lepší dárek. V Guinessově knize rekordů pro rok 2009 je uveden jako nejpopulárnější televizní show současnosti. 

     House převzal žezlo popularity po Ztracených a i přes jeho uštěpačnost by s ním řada lidí ráda strávila vánoční svátky. V průzkumu britské cestovní kanceláře PIVR.co.uk specializující se na exotické výlety předběhl i posledního z Bondů Daniela Craiga. „Hugh Laurie má talent, je filantrop a má v rukávu hromadu vtípků, kterými by vás mohl bavit během několikahodinové večeře,“ říká James Robinson, ředitel PIVR. Jenže Vánoce strávené s doktorem Housem znamenají zapomenout na stromeček a hlavně na sníh. Jeho představitel totiž strávil loňské svátky v tropech potápěním a sluněním na pláži a letos tomu zřejmě nebude jinak. „V Británii za mnou zavřeli dveře, jakmile jsem se proslavil ve Spojených státech díky Houseovi. Během doby, co jsem v seriálu, jsem odtamtud nedostal jedinou nabídku na roli,“ říká posmutněle devětačtyřicetiletý oxfordský rodák, jenž je držitelem Řádu britského impéria.

     Letos v létě mu došla trpělivost a s celou rodinou se přestěhoval do Hollywoodu, kde si v přepočtu za šedesát miliónů korun pořídil rodinné hnízdečko. „Je to dům ve staroanglickém stylu, takže aspoň trošku závan domova,“ vtipkuje herec, který si bez Anglie dokáže život jen těžko představit. „Daleko víc mě ale vysilovala nepřítomnost rodiny, tak se přestěhovali za mnou,“ říká otec patnáctileté Rebecky, desetiletého Charlieho a osmiletého Billa. Není to dávno, co jeho nové hollywoodské sídlo navštívili zloději a ukradli mu mimo jiné notebook.

    Hugh dostal letos k Vánocům nejen řádek v Guinessově knize rekordů a smlouvu na čtyři sta tisíc liber za epizodu seriálu, což je zhruba dvanáct miliónů korun, ale také možnost vrátit se na chvíli v čase a zažít znovu okamžiky slávy v rodné Anglii. Společně s Rowanem Atkinsonem, Stephenem Frym, Mirandou Richardsonovou a Tonym Robinsonem se objeví na kanále UKTV Gold ve vánočním speciálu historického sitcomu Černá zmije, která se na obrazovkách objevila v premiéře naposled před devatenácti lety.

Vánoce ve stylu Dr.House shlédnete na : www.youtube.com/watch?v=aJEVx90v2dA

Převzato z TV Magazínu, autor Tomáš Franzki

Přepsala: ZipyEm

Žádné komentáře