Boston Legal

Novinky

House na DVD

Autor: Dr. Barák; DisBi | 20. 06. 2008 | Novinky | Korektor: -

Již dříve jsme Vás informovali o vydání celé první sezóny seriálu „Dr. House“. Podle současných informací by mělo celkem 6 DVD vyjít koncem příštího měsíce (přesněji 28.7.). Již nyní si můžete DVD přeobjednat. Jak již bylo dříve řečeno na DVD jsou jak český dabing tak i titulky. Více informací a možnost objednání zde.

Disk obsahuje:

Interaktivní menu; Přímá volba scén; Vynechané scény; Prohlídka natáčecích lokalit; HOUSEismy; Casting s Hugem Laurem; A mnohem mnohem víc!
Audio Dolby Digital 2.1: česky, anglicky
Titulky: české

Více informací v celém článku.
Popis produktu
Dr. Gregory House (Hugh Laurie) má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komlikovaných medicínksych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie...
Podrobné informace
Disk 1
PILOTNÍ DÍL Učitelka v mateřské školce začala nesrozumitelně mumlat a pak ji před třídou plnou zmatených malých dětí zachvátily křeče. House rychle svolává svůj expertní tým a snaží se určit diagnózu dřív, než bude muset učitelka opustit školku navždy.

OTÁZKA RODIČOVSTVÍ Každá noc přináší hráči lakrosu, jenž trpí halucinacemi, děsivá muka. House přichází s návrhem na riskantní retinální biopsii, pomocí které chce zjistit, jestli za chlapcovým strachem ze tmy nestojí jeho DNA.

OCCAMOVA BŘITVA Po divoké noci plné sexu se svou přítelkyní upadá vysokoškolský student do šoku a následně kolabuje. House a jeho tým přichází se záplavou teorií - z nichž žádná není ta správná. A pacientův krevní obraz se stále zhoršuje.

MATEŘSTVÍ Mezi nejmladšími pacienty se rychle šíří nebezpečný virus a House musí učinit riskantní rozhodnutí.

Disk 2
JEPTIŠKA Na pohotovosti se objevuje jeptiška s rudými oteklými dlaněmi. Lék proti alergii však nezabírá a House se svým týmem by nejraději uvítal zásah z vyšších míst.

SOKRATOVSKÁ METODA Jako velmi důležité se tentokrát ukážou rodinné záležitosti. House se totiž zabývá případem schizofrenní ženy a jejího obětavého syna, který je podezřelý z předávkování své churavé matky.

VĚRNOST Žena trpí neobvyklou africkou spavou nemocí, jež se přenáší sexuálním stykem. Ani ona, ani její manžel však nepřipouštějí žádný mimomanželský vztah.

JED Středoškolský student se ocitá v křečích, ale experimentální léčba se nedaří a ani prohlídka jeho domova na nic neukazuje. Studentova matka odmítá další riskantní léčbu, dokud nedostane vyjádření od epidemiologického ústavu.

Disk 3
NECHAT ZEMŘÍT House porušuje příkaz zakazující resuscitaci, aby zachránil život trumpetistovi jménem John Henry Giles, který je upoután na invalidní vozík. Ten chtěl ale místo toho pomalu zemřít a s Housem se proto chystá utkat u soudu. V jedné z vedlejších rolí se jako host objevuje Harry Lennix (Ray).

ANAMNÉZA Foreman se vůbec neraduje z toho, že dostal na starosti případ ženy bez domova, která podle něj simuluje záchvaty, jen aby získala poukázky na jídlo. Starost o její temnou minulost dostává House a jeho tým až poté, co žena Foremana pokousala a zmizela z nemocnice. V jedné z vedlejších rolí se jako host objevuje Leslie Hope (24 hodin).

ABSŤÁK Šestnáctiletého pacienta trápí neobvyklý rozklad červených krvinek. Foremana s Cameronovou zatím znepokojuje chování House, který se chce zbavit návyku na Vicodin a svou bolest si vybíjí právě na mladém pacientovi.

SPORTOVNÍ MEDICÍNA Zdá se, že tentokrát je v sázce víc, než jen kariéra nadhazovače. Komplikovaná zlomenina paže totiž odhaluje neobvyklou ztrátu kostní hmoty a House poraněného sportovce podezírá z užívání drog. V jedné z vedlejších rolí se jako host objevuje Scott Foley (Felicity).

Disk 4
PROKLETÝ Dvanáctiletý chlapec přichází do nemocnice s horečkou a podezřelou vyrážkou. Zprvu jasný případ zápalu plic je ale mnohem složitější. Může za tím být alergie, antrax, porucha autoimunity…nebo něco mnohem horšího.

SEBEOVLÁDÁNÍ Zdánlivě sebejistá, ale zranitelná ředitelka společnosti má nemocné srdce, které nutně potřebuje transplantaci. Tu ale může ohrozit její bulimie a rituální sebepoškozování. Jako hosté se ve vedlejších rolích objevují Chi McBride (Boston Public) a Sarah Clarke (24 hodin).

ZÁKON MAFIE House dělá vše možné i nemožné, aby mohl určit diagnózu mafiána, kterému selhávají játra. Zároveň se musí zaobírat otázkou, jestli je možné, aby byl mafián homosexuál.

ZÁTĚŽ Desetiletá dívka prodělala infarkt a House je přesvědčený, že hlavním důvodem srdeční příhody není dívčina velká hmotnost. Domnívá se, že obezita je spíše symptomem než příčinou jejího kritického stavu.

Disk 5
NEČEKANÁ PRAVDA House čeká více politikaření než jindy, protože jeho nejnovějším pacientem je afroamerický senátor, který zkolaboval na dobročinné akci.

NOVÁ GENERACE Lékařský tým se bude potýkat s malými človíčky a s velkými problémy. Těhotná žena s rakovinou totiž odmítá léčbu, která by mohla poškodit plod.

DĚTI House a jeho kolegové zavádějí velmi nepopulární opatření, která souvisejí s jejich pátráním po příčině neobvyklých a smrtelně nebezpečných příznaků u jedné mladé skokanky do vody.

LÁSKA BOLÍ Východ se střetává se západem. House se setkává s jednadvacetiletým asiatem, který po schůzkách s několika holistickými lékaři dostal mrtvici. Ale je to alternativní medicína, nebo jeho přítelkyně, kdo stojí za celým problémem?

Disk 6
TŘI PŘÍBĚHY House dává skupině studentů medicíny několik nezvyklých lekcí, na které nikdy nezapomenou. Zároveň si ale musí vzít na starost manžela své ex-manželky. Ve vedlejších rolích se objevují Sela Ward (Once and Again) a Carmen Electra (Pobřežní hlídka).

LÍBÁNKY Přestože testy nic zvláštního neprokázaly, Stacy zůstává přesvědčena, že její manžel není v pořádku a nutí House určit diagnózu.

Do prodeje půjde:  28.7.2008 (za 38 dní)
Režie:  Peter Medak, Bryan Singer, Jace Alexander, Peter O'Fallon, Newton Thomas Sigel, Greg Yaitanes, Bryan Spicer, Guy Ferland, Daniel Attias, Nelson McCormick, Keith Gordon, Daniel Sackheim, Tim Hunter, Fred Gerber, Deran Sarafian, Paris Barclay
Délka:  924 (minut)
Rok vydání:  2007 (Bonton Home Video)

Informace k objednávce
Vydavatel: Bonton Home Video
Katalogové číslo: DVD-6842

Zdroj podrobných informací: Filmy.skladem.com
Žádné komentáře