Boston Legal

Novinky

Jak žije Dr. House?

Autor: DisBy | 25. 06. 2008 | Novinky | Korektor: -

Na internetové strnánce super.cz se objevil článek o tom, jak si žije Hugh Laurie. Přečíst si ho mlůžete v celé novince!
Pokračování...

Když Angličan Hugh Laurie (48) vzal roli ve slavném seriálu, musel se kvůli ní rozloučit s rodinou i se svým domem.

Kde: L. A., Hollywood
Za kolik: 4 tisíce liber měsíčně

Svérázný doktor House zaměstnal Hugha Laurieho natolik, že dal do­časně vale rodné Anglii a pře­stěhoval se do centra dění, kalifornského Los Angeles. Výměna klidného sever­ního Londýna za mekku filmového prů­myslu nebyla pro herce jed­noduchá.

Na ostrovech zanechal manželku Jo, děti Charlieho, Billa a Re­beccu - a také typi­c­ky anglický cihlový dům. Utěšovalo ho jen přesvědčení, že seriál Dr. House přetrvá nejvýš jednu sérii a on se brzy vrátí domů. Opravdu tomu věřil - natolik, že první rok žil v hotelu a neobtě­žoval se sháněním bytu. Chyba...


Mládenecká zašívárna

Seriál se však stal hi­tem a Hugh za něj shrábl spoustu cen. V Ame­rice už se zabydlel. Ve slavné lo­kalitě Hollywood Hills si za 4 000 liber měsí­čně pronajal luxusní ‚mládenecký‘ apartmán. Nád­herný loft je opakem hercova londýnského domu - prosluně­ný, vzdušný, s obrov­ským ote­vřeným prostorem. Hugh je v nové domovině spo­ko­jený i díky počasí.

Slunné L. A. je totiž ráj motorkářů a on si zde svůj milovaný stroj značky Tri­umph užije jako nikdy dřív. Ke štěstí mu chybí jen rodina, a tak uvítal nedávnou stávku scé­ná­ristů, kvůli níž se zpozdilo natáčení 4. série Dr. Ho­use. „Bylo to báječné, mohl jsem být s rodinou, hrát na piano a číst knížky. Po tom se mi v Americe stýskalo.“


Až moc místa

Krásný velký byt zatím většinou zeje prázdnotou. Hugh Laurie neplánoval v Los Angeles zapouštět kořeny a odjel tam sám. Ale situace se mění. Jeho pobyt se prodlužuje a on má obavy, jaké to bude mít důsledky pro rodinu. S jejich přestěhováním sice z pověrčivosti váhá (bojí se, že by v tu chvíli seriál skončil), ale chce, aby teď v Americe trávili tolik času, kolik dovolí studijní povinnosti dětí.


V tomto pracovním rohu vzniká druhá Laurieho kniha.


Luxusní loft nedusí žádné zbytečné příčky. Vše žije jako celek.

Zdroj: super.cz
Žádné komentáře