Boston Legal

Novinky

Milostný život Třináctky v 5. řadě

Překlad: Suuuza | 28. 06. 2008 | Novinky | Korektor: -

Nejprve bych chtěla říct, že všechno jsou jen mé myšlenky na to, co se může stát Třináctce v 5. řadě. Většina z těchto nápadů mě napadla ve 4 hodiny ráno, takže nečekejte něco úžasného nebo světoborného. Absolutně nemám ponětí, jak pracují mozky Davida Shora a scénáristů, a abych byla upřímná, nemám nejmenší tušení, co se na podzim stane, ale miluju vytváření spekulací a hledání různých možností a myslím si, že by to mohlo někoho zajímat.

 

Takže, začněme. Je jednoduché říci, že jsou tu pouze dvě možnosti:

1)      Třináctka nebude mít s nikým vztah

2)      Třináctka bude mít s někým vztah (nebo polibek, sex, cokoliv)

 

1) To vypadá celkem pravděpodobně, protože House není seriál jako Grey’s Anatomy (Chirurgové), kde každá postava má jeden nebo více vztahů během jedné řady.

Objevují se zvěsti, které říkají, že by se seriál měl vrátit do podoby, jako byl na svém začátku (1., případně 2. řada).

Hádám, že by to znamenalo méně se zaměřit na vztahy a více na pacienty kliniky a ostatních věcí kolem medicíny.

Také se objevily zvěsti, že se objeví soukromý detektiv a bude zblázněný do Cuddy. Takže pokud by vytvořili milostný trojúhelník House/Cuddy/Soukromý detektiv, pravděpodobně budou mít dost vztahů na celou řadu. Samozřejmě ale nesmíme zapomenout, že se bude hodně řešit přátelství Wilsona a House, takže nejspíše nezbude žádný čas na Třináctku a její milostný život.

Takže, kolik času bylo věnováno vztahům v jiných řadách?

1. řada: Cameron byla zamilovaná do House a měli 2 rande

2. řada: Cameron a Chase měli spolu sex, Stacy byla s Housem, Cuddy a Wilson měli rande, Wilson měl poměr s pacientem, Foreman měl přítelkyni (moc jsme ji ale neviděli).

3. řada: Cameron a Chase měli sex a nakonec spolu začali chodit, zvyšovalo se napětí mezi Housem a Cuddy, Cuddy měla rande, Foreman měl přítelkyni

4. řada: Více Huddy, Wilson a Amber

 

2) Podle toho, jak to vypadá se vztahy v každé řadě, předpokládám, že 5. řada bude vypadat takto:

5. řada: Huddy, Cuddy a soukromý detektiv,…tady by mohlo být dostatek místa pro další možný pár. Navíc máme 3 nové postavy a dvě z nich (Kutner a Třináctka) nemají partnera. Takže možná jeden z nich bude mít partnera. A pokud by to měla být Třináctka, jsou zde dvě možnosti:

1)      ženu

2)      muže

 

1) Jsou tu 3 možnosti. Cuddy, Cameron nebo někdo nový.

Cuddy: Jelikož Cuddy už je zapojená do Huddy a pravděpodobně bude mít něco s detektivem, nevidím šanci, že by se objevil ještě někdo třetí v jejím milostném životě.

Cameron: Je s Chasem a i kdyby se měli rozejít, nevidím důvod, proč by se měla dát dohromady se Třináctkou. Toto považuji za nepřijatelné.

Někdo nový: Ve 4. řadě jsme dostali mnoho nových postav a nyní se objeví nový detektiv, takže teď je tu opravdu mnoho postav a kdyby měl přibýt ještě někdo…pokud by se objevila žena, pravděpodobně by se objevila pouze ve 2 nebo 3 epizodách jako Foremanovy dvě přítelkyně. Ale to by bylo dost nudné.

 

2) Možnosti: Foreman, Kutner, House, Wilson, Taub, Chase, Soukromý detektiv

Foreman: Foreman a Třináctka jsou oba raději tiší a vážní. Možná se Foremanovi podaří mít vztah, který trvá déle, než pár epizod. Kromě toho, není zajímavé, že Foreman je neurolog a Huntingtonova nemoc je genetické, neurologické onemocnění? Takže možná: Vrána k vráně sedá, rovný rovného si hledá.

Kutner: Myslím si, že Kutner a Třináctka jsou celkem odlišní. Kutner vypadá, že je spíše otevřená a vtipná osoba, kdežto Třináctka je více vážná a snaží se skrýt cokoli o svém životě. A právě proto si myslím, že by mohli být dobrým párem. Díky své nemoci Třináctka nepotřebuje někoho, kdo je také tak vážný, ale někoho, kdo je více optimistický a dokáže ji rozesmát.

Zdroj: Fanpop.com

Poslední komentáře
10.07.2008 17:10:22: máš hezký web, mocinko se mi libi, nechtel/a by ses sprátelit?? kdyztak mrkni na muj webik www.atr...