Boston Legal

Novinky

Nová postava: Soukromý detektiv Lucas

Autor: Zuzka | 26. 06. 2008 | Novinky | Korektor: -

Nová postava, soukromý detektiv Lucas, bude zblázněný do Dr. Lisy Cuddy (Lisa Edelstein)! Láska je očividně něco jako legionářská nemoc, je to infekce, která se vznáší v vzduchu – a tato nákaza se šíří nemocnicí Princeton-Plainsboro!
Jak je již známo, Lucas (Michael Weston ze seriálu Six Feet Under) je postava, která bude představena ve viceepizodni dějové linii v nadcházející sezóně jako doplněk k doktorům a pravděpodobně pak bude hlavní postavou ve vlastním spin-offu. Nicméně prozatím to vypadá, že bude další stranou milostného trojúhelníku, který obklopuje Dr. Gregoryho House (Hugh Laurie).
Je to jen můj pocit, že okouzlující, modrooký dareba House nevezme příliš dobře, že nějaký jiný okouzlující, modrooký dareba se bude pohybovat kolem jeho velmi oblíbené, atraktivní šéfky?
Nicméně je to v pořádku, protože podle mého názoru, sebevědomý a vášnivý House je ten nejlepší druh House, jaký vůbec může být. Co myslíte o tomto vývoji? Dožene žárlivost House konečně k tomu, aby si konečně přiznal své city k Cuddy?
Zdroj: E!Online
Žádné komentáře