Boston Legal

Novinky

Rozhovor s Lisou Edelstein z TV Festu v Monte Carlu

Autor: DisBy | Překlad: Suuuza | 29. 06. 2008 | Novinky | Korektor: -

Tak a je to tady. Je nám to líto, ale tato novinka je poslední před prázdninami. Také si chceme všichni užít sluníčka a prázdnin a proto všichni někam jedeme. Ale nebojte! V srpnu se už vracíme a bude plno novinek i nečekaných změn. Tak se těšte a zůstaňte s námi... Tak a teď už k té novince:

Rozhovor s Lisou Edelstein z TV Festu v Monte Carlu

Přečtěte si pohled Lisy Edelstein na Huddy, jak se připravovala na svůj sexy tanec v epizodě House’s Head…

Od kdy Cuddy cítí pocity frustrace a lásky k Houseovi, a který z nich vyhraje?
To mi nikdy nebylo řečeno. Je to velké tajemství, ale myslím si, že to děla jejich vztah zajímavějším, protože se navzájem uznávají a respektují, ale na druhé straně je mezi nimi vztah plný frustrace a mrzutosti, což je jako většina vztahů v životě.

Cuddy se snaží otěhotnět. Není tu paralela s vaším soukromým životem, jelikož ještě nemáte dítě, a chtěla byste, aby se tento děj ještě objevil v budoucích epizodách?
Ano, v tomto ohledu tu opravdu je paralela mezi mnou a Dr. Cuddy, a to díky mému věku a věku samotné postavy v seriálu. Když jsme začali natáčet, řekla jsem producentům, že pokud by se mi to podařilo, mohla bych otěhotnět. A právě kvůli tomu dodali do děje mé postavy způsob, jak by to mohlo být uskutečnitelné.

Mohla byste nám říct něco zábavného o vaší striptýzové scéně?
Tuto scénu jsme natáčeli asi čtyři hodiny. Tanec obsahoval ještě několik dalších pohybů, které se mi líbily, ale nakonec byly vystřiženy. Trénovala jsem asi dva týdny se speciálním trenérem, který učí ženy takto tancovat pro své partnery. Bylo to celé trochu děsivé, ale užila jsem si hodně zábavy.

Jak na to reagoval Hugh?
Hugh byl při tom úžasný. Celý tanec jsem mu ukázala ještě předtím, než jsme začali natáčet, protože jsem měla trochu obavy. Mezi Housem a Cuddy je totiž úplně jiný vztah, než jaký spolu máme jako přátelé, kteří spolu pracují. Takže jsem předvedla soukromý striptýz pro Hugha, režiséra a producenta epizody. Hugh mě při tom neuvěřitelně podporoval, byl něco jako roztleskávačka. Nic z toho, co dělal, mi nebylo nepříjemné. Oceňoval to jako muž, samozřejmě jen v určitých mezích a tak, aby to nebylo nevhodné. Cítila jsem se skvěle a byla to pro mě opravdu pěkná zkušenost.

V seriálu Ally McBealová jste hrála transsexuála a v Západním křídle (The West Wing) zase prostitutku. Jakou výzvu pro vás znamenaly tyto role?
Díky obměňování rolí to bylo celkem jednoduché. Co se týče hraní muže, který se stal ženou, znám několik lidí, kteří jsou transsexuálové. Dříve se v televizi podobné role moc nevyskytovaly, takže jsem tuto postavu hrála s respektem a kultivovaně, jak jenom to šlo. Ale stejně se mi nelíbil způsob, jak se odhalení pravdy odehrálo.
Žádné komentáře